درباره نمایندگی کمپانی Wika

 1. خانه
 2. درباره نمایندگی کمپانی Wika

درباره کمپانی ویکا

کمپانی Wika همواره سعی کرده است تا بر اساس بهره وری و نیاز درخواست مشتریان، همواره در حال توسعه و رشد محصولات خود باشد. این کمپانی همواره در تلاش است تااستفاده از فناوری های جدید ، محصولات جدیدی و راه حل های سیستم صنایع را مرتفع سازد.

قابل اطمینان بودن تمامی محصولات و آمادگی لازم برای طراحی و راه اندازی تمامی چالش های صنعت و کارخانه ها و بازار از جمله عوامل اصلی کمپانی Wika برای دستیابی به موقعیت پیشه رو در بازار جهانی و ایران بوده است.

در گروه تخصصی کمپانی WIKA ، هم اکنون 10 هزار کارمند به حفظ و بهبود فناوری های نوین در اندازه گیری فشار ، دما ، نیرو و سطح و همچنین در زمینه های اندازه گیری جریان ، کالیبراسیون و محلول های گاز SF6 اختصاص یافته و مشغول به کار و تحقیق می باشند.

 بیش از 500 کارمند باتجربه در بخش فروش و بازاریابی ، به طور مشترک و با همکاری یکدیگر با مشتریان و کارفرمایان محترم در ارتباط هستند و خدمات فروش و راهنمایی های لازم در خصوص محصولات و سیستم ها را ارائه می نمایند.

 بیش از 300 مهندس و تکنسین فنی، روزانه و به طور مستمر در حال تحقیق و جستجو برای ارائه راه حل های نوین طراحی و ساخت محصول و ایجاد بهبود بهره وری و روش های تولید سودآوری بیشتر کارخانجات هستند.

ساختمان مرکزی کمپانی Wika در ایران

 در همکاری نزدیک با دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، موسسات و شرکت های صنعتی شناخته شده ، راه حل هایی برای کاربردهای خاص تهیه و طراحی شده است.

تفکر جهانی، باعث تاسیس کمپانی ویکا در سال 1360 ( بیش از 60 سال ) شده است . هم اکنون 43 شرکت زیر مجموعه در حال انجام فعالیت در زیر گروه Wika می باشند.

نمایندگی های فروش ویکا در سراسر جهان از جمله ایران، در حال فعالیت به منظور ارائه طیف وسیعی از محصولات و ارائه خدمات مشاوره و مهندسی به می باشند.

خدمات نمایندگی کمپانی ویکا در ایران

 • ارائه محصولات استاندارد و راه حل های خاص برای مشتری
 • تنوع بسیار گسترده تامین محصولات (شامل تامین محصولات با طراحی سفارشی خاص)
 • گواهی کیفیت محصولات
 • گواهی اصالت محصولات ویکا آلمان
[jwp-video n="1"]
نمایندگی انحصاری wika در ایران
تماس با نمایندگی رسمی ویکا در آلمان

نمایندگی ویکا در ایران

گروه ویکا در زمینه تولید ابزار دقیق و تجهیزات مخصوص اندازه گیری که در حوزه‌های مختلفی مانند صنایع خودروسازی، فولاد، کشتی سازی و … کاربرد داد. این گروه با سابقه‌ای 70 ساله و با استفاده از فناوری‌های بروز دنیا به تولید ابزارآلات دقیق در زمینه اندازه‌گیری و با عنوان ابزار دقیق با بیش از 11000 کارمند و 300 نفر از مهندسین و تکنسین‌های برجسته مشغول است. این گروه فعالیت‌های کنترلی خود را به طور مداوم و روزمره در زمینه کنترل دما، فشار، برق، نیرو، محلو‌های جریان گاز sf6 انجام می‌دهد. گروه ویکا به عنوان یکی از شرکت‌های بسیار معتبر در این زمینه در دنیا فعالیت دارد که توانسته است رضایت شاغلین زیادی در حوزه نفتی و پالایشگاهی تامین کند. این مجموعه نمایندگی خود را در بیشتر کشورهای دنیا ارائه داده است. نمایندگی ویکا در ایران نیز مشغول به فعالیت است.

بدیهی است نمایندگی wika در ایران، سعی در تامین محصولات این گروه برای مشتریان عزیز را دارد. همچنین سعی دارد دستورالعمل‌های مربوطه در زمینه استفاده از محصولات این مجموعه را با شفافیت هر چه بیشتر به مشتریان عزیز ارائه دهد. همچنین ارائه گواهی اصالت و کیفیت محصولات نیز به عهده نمایندگی ویکا است که به خوبی قابل ارائه است. گروه ویکا دارای شعار خاصی در این زمینه است که شاید درک معنا و مفهوم آن کار راحتی نباشد. این شعار عبارت است از “جهانی فکر کنید، محلی عمل کنید!” این جمله همان راهی را نشان می‌دهد که شرکت ویکا از بدو تاسیس خود به آن عمل کرده است و این شعار به این منجر شد که گروه ویکا اولین شرکت تابعه خود را در سال 1960 به 43 شرکت تابعه تا به امروز رسانده است.

همه چیز درباره نمایندگی ویکا در ایران

در این قسمت می‌خواهیم بدانیم که نمایندگی ویکا در ایران در زمینه ارائه چه محصولاتی فعال است؟ در واقع باید گفت تمام محصولات و ابزار دقیقی که در زمینه‌های مختلف توسط گروه ویکا در حال تولید در عرصه جهانی است، توسط شرکت مگا کنترل که به عنوان نماینده wika مشغول فعالیت است، قابل ارائه است. این محصولات عبارت است از:

 • انواع ترانسمیتر فشار و یا پرشر ترانسمیتر (Pressure Transmitter)
 • انواع ترانسمیتر دما (Temperature Transmitter)
 • انواع گیج فشار
 • انواع گیج دما

در مورد ترانسمیتر باید گفت همانطور که از نام این محصول مشخص است که از دو بخش تشکیل شده به معنای وسیله‌ای است که یک کمیت فیزیکی را اندازه‌گیری کرده و پس از اندازه‌گیری آن را به یک مکان دورتر انتقال می‌دهد و عمل Transfer را انجام می‌دهد. با این توضیح ساده شما متوجه مفهوم و عمل ترانسمیتر شده‌اید اما اینکه چه ساختار و کاربردی دارد در ادامه بررسی خواهد شد.

در مورد ساختار ترانسمیتر باید گفت ترانسمیترها در دو نوع کلی الکترونیکی و نئوماتیکی ساخته می‌شود و به طور کلی دارای سه قسمت است که عبارت است از:

 • حس کننده
 • مبدل یا ترانسدیوسر
 • تقویت کننده

معمولا خروجی که برای ترانسمیتر نئوماتیکی و الکترونیکی در نظر گرفته می‌شود با هم متفاوت است. این میزان خروجی‌ها در هنگام کالیبره کردن ترانسمیترها اهمیت زیادی دارد.

اگر از کاربرد این محصولات بخواهیم باید بگوییم ترانسمیترها در طیف زیادی از صنایع کاربرد دارد. از جمله این صنایع می‌توان به صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد، داروسازی، مهندسی پزشکی، ریخته‌گری کاربرد دارد. به طور کلی در هر صنعت و سیستمی که اتوماسیون صنعتی کاربرد دارد، می‌تواند نقش داشته باشد. ترانسمیترهای فشار ویکا در مدل‌های زیر قابل ارائه است:

 • ترانسمیتر فشار A10
 • ترانسمیتر فشار S10
 • ترانسمیتر دیافراگمی S11
 • ترانسمیتر فشار S20

چه خدماتی توسط نمایندگی ویکا در ایران قابل ارائه است؟

شرکت مگا کنترل با بیش از 19 سال سابقه کار در زمینه ارائه انواع تجهیزات صنعتی و ابزار اندازه‌گیری مشغول است و از بهترین و حرفه‌ای‌ترین مهندسین در این زمینه استفاده می‌کند. خدماتی که توسط نمایندگی ویکا قابل ارائه است عبارت است از:

 • نصب و راه‌اندازی انواع تجهیزات و ابزارآلات دقیق
 • مشاوره در زمینه خرید محصولات جدید یا جایگزین کردن آن‌ها با محصولات از رده خارج شده
 • انجام کالیبراسیون با استفاده از ابزار معتبر، دقیق و مرجع در زمینه تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک
 • تعمیر ابزار آلات و تجهیزات مهم در خط تولید هر صنعتی
 • ارائه خدمات پس از فروش در قالب عیب یابی و بررسی کارایی محصولات پس از نصب

علاوه بر این، شرکت مگا کنترل به عنوان نمایندگی wika در ایران، دارای دپارتمان‌های زیر است:

 • دپارتمان ابزار دقیق
 • دپارتمان کنترل
 • دپارتمان هیدرولیک
 • دپارتمان پنوماتیک

در ادامه به کار هر یک از این دپارتمان‌ها به طور مختصر اشاره خواهیم کرد. شرح وظایف هر کدام از این دپارتمان‌ها به صورت زیر است:

 • دپارتمان ابزار دقیق: همانطور که از نام این مجموعه پیداست مهندسان با دانش و آگاهی خود به طراحی و تامین تجهیزات و ابزار دقیق می‌پردازند.
 • دپارتمان کنترل: پرسنل این پخش در زمینه مشاوره، طراحی و ارائه تجهیزات مشغول هستند. همچنین نصب و راه اندازی این ابزار به عهده پرسنل دپارتمان کنترل می‌باشد که این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.
 • دپارتمان هیدرولیک: این دپارتمان با بررسی‌های فنی و انجام تست‌های مورد نظر به بررسی نیاز یک مجموعه می‌پردازد و پس از آن به ارائه و تامین محصولات با کیفیت می‌پردازد.
 • دپارتمان پنوماتیک: این دپارتمان نیز همانند دپارتمان هیدرولیک، بررسی فنی و نیاز سنجی در زمینه و محصولات و ابزار دقیق هیدرولیک مشغول است.

امیدواریم فعالین صنایع مختلف در صورت نیاز به ابزار دقیق و ابزار لازم در زمینه‌های هیدرولیک و پنوماتیک از خدمات این شرکت که به عنوان نماینده wika در کشورمان مشغول به فعالیت است، استفاده کنند. این شرکت علاوه بر تامین محصولات اصل و مشاوره در این زمینه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات را نیز به عهده دارد. این مطلب با وجود تحریم‌های فراوانی که برای کشورمان اعمال شده است، بسیار حائز اهمیت است. بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید از تجهیزات و ابزار دقیق در زمینه اتوماسیون صنعتی که همگی دارای گواهی اصالت و کیفیت هستند و توسط بارائه می‌شوند، استفاده کنید.

فهرست